Mesaj gönder
aboutus

China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd

China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: INEWTECH
Yıllık satış: 8000000-10000000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 60% - 70%
service: 24hours online service
Hakkımızda
Giriş

Çin INEWTECH, Çin'in başkenti Pekin'de bulunuyor.Şimdi fabrikamız ve kargo depomuz 8000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.


Çin INEWTECH, küresel estetik uygulayıcıları için düşük maliyetli ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Yıllar boyunca, başarılı bir şekilde satış, tasarım, Ar-Ge ve üretim departmanları kurduk, yalnızca Sağlık ve Güzellik programına odaklandık, her ikisi için de süper güzellik makineleri tedarik etmeye adadık ticari ve ev kullanımı. Tüm ürünler yepyeni, ekibimiz tarafından tasarlandı, Ürünlerimiz Göğüs Büyütücü, Zayıflama, Cilt Gençleştirme, Epilasyon, Masaj, Detoks, Akne Giderme, Aydınlatma, Sağlık dahil olmak üzere 15 seride 300'den fazla çeşittir. Bakım, Vücut Testi ve Diğer. Şirket yavaş yavaş gelişip büyüdükçe, artık tasarım yapabilir ve her yıl 300 milyar çıktı değeri sağlayabiliriz.Dünya çapındaki distribütörler için yeterli ürün sağlamak.

 

Çin INEWTECH deneyimli bir modern güzellik makinesi tasarım ekibine sahiptir, personelinin %80'i dünyanın en iyi üniversitelerinden yüksek lisans derecesi ile mezun olmuştur. Pazar talebine göre pratik, ekonomik, dayanıklı ve iyi görünümlü makineler sağlamaya odaklanıyoruz.Şirket ayrıca, müşterilerimize dünyanın en gelişmiş teknolojisini ve ekipmanını sağlamayı taahhüt eden, estetik makine alanında uluslararası lider şirketlerle derinlemesine işbirliği ve öğrenme içinde aktif olarak yer almaktadır.

 

Ürün kalitesinin yanı sıra, mükemmel bir hizmet sunmaya büyük önem veriyoruz.Size satış öncesi ve sonrası eksiksiz hizmet sunuyoruz.Bu, ürünümüzle ilgili herhangi bir sorun olursa müşterimizin bizden anında yanıt almasına yardımcı olabilir.Her türlü sorunuzu cevaplamak için canlı sohbet ve e-posta yoluyla 3 saat içinde kibar ve profesyonel ekip desteği mevcuttur. Derinlemesine estetik ürün bilgisine sahip kurum içi QC mühendislik ekibimiz sayesinde, tam 3'ü sunabiliyoruz. Tüm güzellik ürünlerimizde bir yıl garanti.

 

Şirket, “Çin'den Olağanüstü bir estetik Ekipman Tedarikçisi olmayı” hedefliyor.
 

Geçmiş

Çin Inewtech Beauty Science & Technology şirketi 2010 yılından itibaren kurulmuştur. Şimdiye kadar, güzellik makinesi üretiminde 11 yıldan fazla deneyime sahibiz.

 

Çin Inewtech Beauty Science & Technology ticaret şirketi 2017'den kuruldu, yılda 50 milyon değerinden fazla makine ihraç ediyoruz.

Hizmet

Satış sonrası destek

Rehberiniz olarak kullanım kılavuzu ve Youtube operasyon videosu sunuyoruz. Ana makine için 12 ay, liftelong bakım hizmeti.İyi eğitimli mühendisler size her türlü teknik desteği, herhangi bir makine problemini, en kısa sürede profesyonel çözümlerini sunacaklardır. Profesyonel eğitim ekibi, Çin'de binlerce salon, güzellik merkezi, klinikte hizmet vererek, güvenilir ayar tarihi referansı ve operasyon tavsiyeleri sağlayacaktır.

1. Bu makine için herhangi bir garantiniz var mı?
Evet, biz sahibiz.18 ay ana ünite garantisi, 3 ay parça garantisi.Ömür
teknik Destek.
2. Satış sonrası hizmetiniz nasıl?
Zamanında hizmetleriniz için profesyonel bir teknoloji destek ekibimiz var.İhtiyacınız olan yardımı telefon, whatsapp, online chat (Google talk, Facebook, Skype) ile zamanında alabilirsiniz.Lütfen
makinede herhangi bir sorun olduğunda bizimle iletişime geçin.İyi hizmet sunulacak.
3. Hangi sertifikanız var?
Tüm makinelerimiz kalite ve güvenliği sağlayan CE, ISO 13485 sertifikasına sahiptir.
Makinelerimiz, iyi kaliteyi sağlamak için sıkı kalite yönetimi altındadır.Çünkü denizaşırı ülkelerde çalışırken makinenin herhangi bir sorun yaşamasının büyük bir sıkıntı olacağını tamamen anlıyoruz.

4. Bu makinenin nasıl kullanılacağını öğretecek misiniz?
Evet, talimat ve uygulama için eksiksiz bir kullanım kılavuzu ve kullanım videosu sağlayabiliriz.Ve 7/24 çevrimiçi danışmanlık hizmeti, ne sorun olursa olsun ve ne zaman karşılaşırsanız karşılaşın, kolayca çözebilmenizi sağlar.
Talimatları olan herkes tarafından kullanımı kolaydır.

Ekibimiz

Inewtech, yüksek verimli ve optimal bir üretici şirket için Ar-Ge üretim, satış ve eğitim hizmetlerini entegre eder.Yıllar boyunca, optoelektronik teknoloji teknolojisi, tıbbi estetik klinikler, mekanik tasarım, ürün görünüm tasarımı, tıbbi güzellik danışmanı ve diğer görünümle ilgili endüstriler gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmış bir grup iyi eğitimli teknik yetenek topladık. 200'den fazla iyi eğitimli, kendini adamış çalışan.

 

Tasarım: 21, deneyimli modern güzellik makinesi tasarım ekibi, personelin %80'i dünyanın en iyi üniversitelerinden yüksek lisans derecesi ile mezun olmuştur.

Ar-Ge : ABD, AB ve Çin'den ayrı 16 bilim insanı.

Üretim departmanları: 106, kapsamlı iş tecrübesiyle çalışır

Satış : Profesyonel makine bilgisine ve iyi hizmet kabiliyetine sahip 33 satış ve 5 satış müdürü.

Müşteri hizmetleri personeli: 10 iyi eğitimli çalışan.

 

Çin China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd şirket Profili 0Çin China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Çin China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd şirket Profili 2Çin China Inewtech Beauty Science & Technology Co.,Ltd şirket Profili 3

İletişim bilgileri